DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Burçlar 14 Aralık Tarihinde Ne Fısıldıyor? Hangi Burçlar Aşkı ve Parayı Buluyor?

Son Güncelleme :

14 Aralık 2022 - 5:17

Burçlar 14 Aralık Tarihinde Ne Fısıldıyor? Hangi Burçlar Aşkı ve Parayı Buluyor?

Ünlü astrologlar burçlar hakkında açıklamalarda bulundu. Peki ama bu haftanın en şanslı burcu hangisi ve hangi burç aşkı ve parayı bulacak. Alınan bilgiler neticesinde birçok vatandaş bu sorulara cevap arıyor ve işte haberin tüm detayları…

Bu haftanın en şanslı burçları merak söz konusu olur iken alınan bilgiler neticesinde ünlü astronotlar burçlar hakkında konuştu. Peki ama bu haftanın en şanslı burcu hangisi olacak ve bu hafta aşk ve parayı bulacak olan burç hangisidir. Bir çok vatandaş bu soruları cevap ararken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Aslan Burcu

Bilindiği üzere liderlik ruhu ile tanınan aslan burcu özellikle çevresi tarafından dışlansa da kişisel özelliklerini törpülemesi gerekiyor. Bunun dışında aslan burcu özellikle çevresi tarafından ve yakın arkadaşları tarafından en çok eleştirilen burçlar arasında yer alırken aynı zamanda liderlik ruhunun sahip olması gruptaki bazı kişilerin rahatsız olmasına sebep olur iken aslan burcunun biraz daha kendini dizginlemesi gerekiyor. Ayrıca çevresindeki insanlar tarafından ve özellikle yakın arkadaşları tarafından da eleştiriye maruz kalan aslan burcu eleştirilere hiçbir zaman kabul etmeyerek özellikle iş hayatında ters etkiye neden olacak. Bundan dolayı aslan burcunun karar alır iken bu hafta daha dikkatli olması öneriliyor. Aşk hayatında bir takım sıkıntılar yaşayan aslan burcu karşı tarafın duygularını önem vermeli ve onu eleştirmeden dinlemelidir. Hırslı yapısı ile ilgili çok iyi gelişmeler elde eden aslan burcu bunu kaybetmemek için alınan bilgiler neticesinde türlü mücadeleler vermiş. Bu zamana kadar iş hayatında verdiğin mücadelelerin meyvesini yemeye de başlamıştır. Bu hafta iş hayatında kendisine yapılacak teklifleri doğru değerlendirmeli ve fevri çıkışlardan kaçınılmalıdır. Aynı şekilde aşk hayatında da fevri çıkışlardan kaçınması gereken aslan burcu eğer hayatında biri var ise onu dinlemeli. Çünkü bu haftanın en şanslı burçları arasında aslan burcu sadece aşka ve paraya daha yakın. Bundan dolayı önüne çıkan fırsatları elinin tersi ile itmemesi öneriliyor.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu özellikle parayı düşündüğü ile bilinse de maddiyat açısından biraz daha kendisini dizginlemesi gerekiyor. Bunun ile birlikte maddiyatlı bir kenarı bırakmalı ve kendi hayatını daha çok odaklanmalıdır. Çünkü oğlak burcu her ne kadar her açıdan maddiyata düşünse dahi bu kendi hayatına da zarar veriyor. Bu hafta iş hayatında ve aşk hayatında gerilimler yaşayan oğlak burcu sonunda istediği başarıyı elde edecek ve istediği sonucu ulaşacak. Fakat bunun için biraz daha sabırlı davranması gerekiyor. Çünkü oğlak burcu sabırlı davrandığı takdirde istediği başarıyı elde edecek ve aşk hayatında biraz daha iç dünyasına çekilmelidir. Kendisini masallar diyarında zanneden oğlak burcu hayaller dünyasından çıkmadı ve gerçek hayata adım atmalıdır. Bundan dolayı bu hafta önüne çıkacak olan engelleri aşmak için dirayetli olmalı ve gerek iş gerek ise aşk hayatında biraz daha kararlı görünme. Çünkü çevresine verdiği etki ile en çok eleştirilen burçlar arasında yer alan oğlak burcu genellikle en yakın arkadaşlarının markajı altında kalıyor. Kendi düşüncelerini önemsemeli ve aşk hayatında ise aldığı kararların arkasında durmalıdır. Bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alan oğlak burcu verdiği kararlar ile hayatını değiştirebilir. Alınan bilgiler neticesinde oğlak burcu gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında gerek ise maddiyat olarak rahatlığa erişecek. Fakat bunu yapar iken biraz daha sabırlı davranmalıdır.

Balık Burcu

Çok sıkıntılar çeken balık burcu özellikle iş hayatında ve aşk hayatında duygusal adımlar atmaya yönelik bir iniş çıkışlar yaşıyor. Bundan dolayı uzun zamandır umutsuzluğa kapılan balık burcu alınan bilgiler neticesinde biraz daha kendini dizginlemeli ve hayatına odaklanmalıdır. Kendi hayatına odaklanmak için zorlanan balık burcu genellikle çevresindeki insanların hayatını düşünür ve bu düşüncede ona genellikle kaybettirir. Bundan dolayı ünlü astrologlar özellikle en masum ve en duygusal burçlar arasında yer alan balık burcunun daha çok kendi hayatına odaklanması gerektiğini söyleyerek aynı zamanda gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında vereceği kararları kendine göre belirlemesi gerektiğini ve çevresindeki insanların düşüncelerini geri plana atması gerektiğini ifade etti. Bunun ile birlikte balık burcu her ne kadar kendi hayatına odaklanmak için mücadele verse dahi çevresindeki İnsanlar buna izin vermiyor. Fakat iş hayatında yaşadığı gerilimli günlerin ardından kendisine gelecek olan güzel bir sürpriz ile birlikte iş hayatında yoluna koyma fırsatı yakalayacak. Bunun ile birlikte mücadele üstüne mücadele veren balık burcu yine iş hayatında istediği başarıyı elde edecek ve çevresindeki insanların takdirini kazanacak. Aynı şekilde aşk hayatında da bir umutsuzluğa sürüklenen balık burcu kendisi için imkansız görünen yolları tercih etse dahi aslında bu yolların hiç de imkansız olmadığının farkına varacak. Fakat bu noktada balık burcunun biraz daha mücadele vermesi gerekir iken karşı tarafın ise balık burcundan biraz daha fedakarlık istemesi ön plana çıkacak. Karşısı çıkacak olan şansa iyi değerlendirecek olan balık burcu bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alırken gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında istediği başarıyı elde ederek sonunda rahat bir nefes alacak. Bunun ile birlikte balık burcunun biraz daha sabırlı davranması tavsiye edilirken aynı zamanda çevresindeki insanların yanlış yönlendirmesi de onu yanlış yola çevirebilir. Bundan dolayı balık burcunun karar alır iken çevresindeki insanlardan çok iç sesini dinlemesi de öneriliyor.

Yay Burcu

Bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alan yay burcu alınan bilgiler neticesinde iç sesini dinleyen burçların arasında da bulunuyor. Fakat genellikle balık burcunda olduğu gibi yay burcunda da çevresi tarafından yönlendirme özelliği bulunur iken yay burcu bunu balık burcundan biraz daha erken fark ederek kendi iç dünyasına çekilir. Ünlü astrologlar yay burcunun gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında istediği başarıyı bu hafta yakalayacağını ifade ederek karar verirken özellikle iç dünyasına çekilmesi gerektiğini ve nazardan kendini sakınması gerektiğini ifade ediyor. Çünkü alınan bilgiler neticesinde yay burcunun etrafında onu kıskanan insanlar olsa dahi her ne kadar dost gibi görünüyorlar. Bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alan yay burcu bunu biraz daha kendi iç dünyasında çözmeli ve kendini dizginlemelidir. Yani alacak kararları kendi mutlu olacak şekilde almalı ve aynı zamanda gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında alacağı kararları kimseye danışmamalı ve spontane hareket etmelidir. Bu zamana kadar çevresini söylediklerini kulak arkası yapmayan yay burcu her ne kadar bundan yapılansa dahi yine çevresindeki insanların fikirleri onun için önemli. Fakat karar alır iken kendim nasıl mutlu olacağım sorusuna cevap bularak karar almalıdır.

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.