DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Bu Haftanın En Şanslı Burcu Hangisi? Astroloji Burçlar Hakkında Ne Söylüyor?

Son Güncelleme :

12 Aralık 2022 - 19:22

Bu Haftanın En Şanslı Burcu Hangisi? Astroloji Burçlar Hakkında Ne Söylüyor?

Yeni haftaya giriş yapılmasının ardından alınan bilgiler neticesinde ünlü astrologlar burçlar hakkında açıklamalarda bulundu. Peki ama bu haftanın en şanslı burçları hangileri olacak işte haberin tüm detayları…

Bilindiği üzere yeni haftaya giriş yapılmasının ardından birçok kişi bu haftanın en şanslı burçlarının hangileri olduğunu merak ederken ünlü astrologlar burçlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Boga Burcu

Alınan bilgiler neticesinde boğa burcu bu hafta çok derin düşüncelere dalarken aynı zamanda iş hayatında da sıkıntılar çekebilir. Fakat boğa burcu bu çektiği sıkıntıları tek başına aşmak yerine arkadaşları ile paylaşarak aşmayı tercih etse de alınan bilgiler neticesinde boğa burcunun ters giden işleri yoluna girmeye başlayacak. Yani boğa burçları bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alır iken yine ters giden iş hayatı yoluna girer iken aynı zamanda aşk hayatında da bir hareketlilik yaşanacak. Alınan bilgiler neticesinde boğa burcu düzenli düşkün olsa dahi bu hafta aşka kapılarını kapatmak yerine kendini dış dünyaya açmayı tercih edecek ve hayatının aşkını bulmaya yaklaşacak.

Balık Burcu

Bunun ile birlikte boğa burcu dışında bir diğer şanslı burç ise balık burcu olacak. Balık burcu her ne kadar kendini bir çıkmazın içinde hissetse dahi alınan bilgiler neticesinde hem aşk hayatında hem de iş hayatında büyük bir mucize ile karşı karşıya kalacak. Iş hayatında bir gerileme yaşayan balık burcu bunun ile birlikte önüne çıkan bir mucize ile birlikte iş hayatını yoluna koyma fırsatı yakalayacak. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde iş hayatı dışında yine aşk hayatında da istediği seviyeye ulaşamayan ve istediği kişiyi bulamadığını düşünen balık burcu aşkı da derinden hissedecek ve bu hafta tam aşka kapılarını kapatmışken bir mucize ile karşı karşıya kalacak. Yani alınan bilgiler neticesinde bu haftanın en şanslı burçları arasında balık burcu yer alır iken yine aynı şekilde balık burcu iş hayatı ve iş aşk hayatını bu hafta yoluna koyma fırsatı elde edecek.

Yay Burcu

Bu zamana kadar kendini bir çıkmazda hisseden yay burcu iç sesi ile hareket etse dahi alınan bilgiler neticesinde çok büyük bir şansı aralama fırsatı yakalayacak. Alınan bilgiler neticesinde yay burcu bu zamana kadar çevresini söylentileri ile hareket etmiş fakat bunlardan herhangi bir katkı elde edememiştir. Bunun ile birlikte yay burcu çevresinin etkisinden kurtularak artık kendi sesine kulak vermeyi düşünecek ve gerek aşk hayatında gerekse iş hayatında istediği huzuru elde edecek. Fakat bu hususta yay burcunun dikkat etmesi gereken önemli noktalar olsa dahi öncelikle çevresinin etkisinden kurtulmalıdır. Yani yay burcu ne zaman kendi kararını kendi verecek seviyeye gelirse o zaman aşk ve iş hayatında istediği mucizeyi yakalayacak ve mutluluğa erişecek.

Başak Burcu

Bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alan yine başak burcu da diğer burçlara oranla gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında bu hafta istediği başarıyı elde edecek. Alınan bilgiler neticesinde başak burcu bu zamana kadar kendi kararlarını kendi veren bir birey olsa dahi bir ilişki anlamında karşı tarafa kendini ispatlama çabasına giriyor. Bunun ile birlikte başak burcu kadınlarına özellikle bir tavsiyemiz olacak. Her ne kadar başak burcu kadınları bir ilişkide olsa dahi kesinlikle kendilerini kanıtlama prensibi içerisine girmeyerek kendilerini kendisi olduğu için kabul edecek kişileri tercih etmelidir. Başak burcu kadını bunu yaptığı sürece hem mutlu olacak hem de istediği başarıyı elde edecek.

Aslan Burcu

Çevresi tarafından en çok dışlanan burçlar arasında yer alan aslan burcu alınan bilgiler neticesinde daha çok liderlik ruhu ile hareket etse dahi bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alıyor. Özellikle aslan burcunun liderlik ruhunu bir kenara bırakarak gerek iş hayatına gerek ise aşk hayatında biraz daha mütevazi tavırları ile ön plana çıkması beklenir iken bu hafta aslan burcu fevri tavırlar ile hareket etmeyerek çevresindeki insanların da büyük beğenisini kazanacak. Hatta bunun ile birlikte aslan burcu ilişkisinde de büyük adımlar atacak ve istediği mutluluğu elde edecek. Yine aynı şekilde ters giden iş hayatında da aslan burcu gösterdiği mütevazı tavırlar ile iş arkadaşlarını adeta büyüleyecek.

Akrep Burcu

Akrep burcu en çok dışlanan burçlar arasında yer alırken alınan bilgiler neticesinde bu haftanın en şanslı burçları arasında yine akrep burcu yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde çevresinden yapılan eleştirilere kulak asmayan akrep burcu her ne kadar çok az bir arkadaşa sahip olsa dahi gerek ilişki anlamında da birçok eleştiri alıyor. Bütün bunlara rağmen akrep burcu alınan bilgiler neticesinde bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alırken aynı zamanda iş hayatı ve aşk hayatını yoluna koymak için büyük çaba harcamalı ve çevresindeki olumlu eleştirilere de kulak asmalıdır. Akrep burcu unları yaptığı takdirde hem çevresinden büyük takdir toplayacak hem de iş hayatındaki İş arkadaşları ile olan münasebeti yoluna girecek aynı zamanda da aşk hayatında yanlış giden noktalar gün yüzüne çıkacak.

Terazi Burcu

Terazi burcu yine aşk hayatı ile gündeme gelse de alınan bilgiler neticesinde iş hayatında yoluna koymak için her ne kadar elinden gelen her şeyi yapsa dahi önüne çıkan bir engel terazi burcunu engellemeye devam ediyor. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde terazi burcu bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alırken şansının yaver gitmesi ile birlikte gerek iş hayatında gerek ise aşk hayatında önemli bir adım atması da bekleniyor. Özellikle terazi burcunun kendisine iş anlamında yapılacak olan bir teklifi değerlendirmesi an meselesi olurken yine aynı şekilde aşk hayatında da olumlu adımlarda ilerleyecek. Fakat bu anlamda terazi burcunun biraz daha derin düşünmesi gerekirken yine aynı zamanda aşk hayatında adım atarken fevri davranışlardan kaçınması da gerekiyor.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu bu haftanın en şanslı burçlarının başında yer alırken aynı zamanda genellikle maddiyat ile gündeme gelen oğlak burcu aşk hayatında derin acılar yaşıyor. Aşk hayatı doğru gitmediği takdirde çevresindeki insanları suçlayan Oğlak burcuna biraz daha sakin ve mantıklı düşünerek önüne çıkan engelleri bir bir aşması gerekiyor. Ayrıca maddiyatı olan düşkünlüğü ile de bilinen oğlak burcunun maddi olarak biraz daha kendini frenlemesi gerekirken aynı zamanda karşısındaki insanlara maddiyat dışında değer verdiğini de göstermesi gerekiyor. Aşk bir iş hayatı ile dengede durmaya çalışan oğlak burcu özellikle aşk hayatında kendini toplamak için elinden geleni yapsa dahi bu önüne çıkan büyük bir mucize ile belli olacak.

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.